103 Автобусна линия
ЦЕЛОГОДИШНО РАЗПИСАНИЕ
--- ---
МАРШРУТ
Помощно училище – бул. „Мальовица“ – ул. „Тинтява“ – бул. „Гоце Делчев” – Помпена станция – бул. „България” – Верила – бул. „Христо Ботев“ – бул. „Цар Освободител“ – Училище „Йордан Йовков“ (Кооперативен пазар) – пл. „Оборище“ – бул. „Генерал Скобелев“ – СБА – ул. „Борисова“ – Медицински център – Орхидея – Некрасов – Централна жп гара (пл. „Александър Стамболийски“) – бул. „Мидия Енос“ – ж.к. „Мидия Енос“ – ул. „Стефан Стамболов“ – п.в. „Охлюва“ – бул. „България“ – Училище „Алеко Константинов“ – Левента – бул. „Гоце Делчев“ – Помпена станция – ул. „Тинтява“ – ул. „Мальовица“ – Помощно училище
Часове на тръгване от Помощно училище:
Делник
(Понеделник – Петък)
04:28 - 23:13 на 15/20 мин. през деня, сутрешните и следобедните пикови часове
Събота
05:08 - 23:18 на 20/40 мин. през целия ден
Неделя
(Официални празници)
05:48 - 23:18 на 20/40 мин. през целия ден